Mercedes 250 dizel -88

Shitet nga: l 06 Pri 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
vetura eshte ne gjendje te rregullt ngjyre hiri metalike, vetura eshte e regjistruar dhe ka regjistrim deri me daten 22 janar te vitit 2016 dhe i ka te gjitha serviset e bera me rregull ju mirpresim ne kontaktun tuaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim