Mercedes EVO 220 diesel -09

Shitet nga: MERCEDES 23 Pri 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Mercedes evo 220 atomatik 2009 pa doganuar dhe -------- Vectra 1.9. 2004 dizelle ,karavan e doganuar.. manuel me 6 shpejtesi me ks... bej ndrrime me nje makine me te re ose banes trualle edhe me euro numri telefonit +37745 690 444 049 690 444
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim