Opel Astra 1.7 dizel -03

Shitet nga: Meti 17 Shk 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet opel astra 1.7 dizell ngjyra metalike dhe Per informim na kontaktoni ne tel:044133210 ose 045437883
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim