Pikap (Fiat) dhe Opel (kadett) -01

Shitet nga: Zijadin Kastrati 05 Pri 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shesim Pikapi Fiat Scudo 2.0 16V Benzin ,Regjistrimi i pare viti i prodhimit 2001 shum ne gjendje te rregullt me 6 dyer njeashtu shesim nje Opel kadet karavan 2.0 plin/benzin shum ne gjendje te rregullt viti i prodhimit 1989
Pikapi ka regjistrim deri ne muajin e 5 ndersa kadeti deri ne fund te Tetorit .Bejme edhe ndrrim me nje veture .
Te interesuarit le te lajmrohen ne keto numra : 044/049 397 632
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim