Rover 400 1.4 benzine -98

Shitet nga: sabit 09 Shk 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 950 EUR

Komuna: Gjilan
Rover 400 1.4 benzine ne gjendje shum te mire i ruajtur shum si jasht edhe brenda klim airbag xhamat me rryme.viti i prodhimit 11 muj 1998.
2 pare guma te veres dhe te dimrit, regjistrim deri muajin e 10.
Pronari i pare nkosove.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim