VW Golf 3 TDI -94

Shitet nga: Miksi 22 Shk 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Gjilan
Shes Veturen VW Golf 3

Viti Prodhimit 1994 Motorin 96 TDI
Golf 3 -TDI
Regjistrim edhe 9 Muaj
Goma t'Dimrit Treja 2014-2 Vjet Garancion
AirBag
Hidrolik
Radio Mp3,Cd DWD,
Dhe Pjes të Posa Ndrruara
3-Llagera Trrotav
Bendiksin
Gllapqinen
Rrypin e Hidrolikit
Zgllobin e Majt
Gurthnet
Llanjakin E Nxemjes
Akumlator (Baterijen) 75 Amper T'ri
Kontakt: 044 466 563 Shitet Prej Gzimit
Gjindemi në Gjilan


ngjendje shum tmir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim