VW GOLF 4 1,6 B -03 qmimi i lire

Shitet nga: meha 25 Mar 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet Golf 4 1,6 benzin viti 07 2003 ,Golfi posedon Klim AC abs, esp, aerbeg, karrikat me nxemje, xhamat te gjith me rrym ,central etj...,
dhe esht shum i rujtun shif fotot.Golfi esht PA DOGAN .Qmimi shum i volitshem , i diskutushem
I ardhun nga Suedia.

VIBER +377 44 376 238
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim