VW Jetta 1.6 Disel -91 u SHIT FLM MERRJEP

Shitet nga: saqip 10 Pri 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes Jetta 1.6 Disel në gjendje shum te mire
vetura ka regjistrim edhe 7 muaj
vetura posedon 4 goma te veres dhe 4 te dimrit ( me bandash)
posedon mbyllje qendrore , gjamin e diellit, volantin hidraulik, cd-radio, ...
ne gjendje shum te mire teknike dhe optike..

kontakt edhe ne viber : +37745527848
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim