VW Jetta 1.6 dizel -91 - ndrrim me pikap disel

Shitet nga: valon 06 Pri 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shes Jetta 1.6 disel
vetura ka regjistrim edhe 6 muaj
vetura posedon mbyllje me central, volantin hidraulik
4 goma te veres dhe 4 te dimrit me bandash te reja

+377-45-527-848 edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim