VW Jetta 1.9 Turbo Diesel -85

Shitet nga: fisnik 26 Mar 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Gjilan
Vw Jetta 1.9 Turbo Diesel , motorr dhe enterier t'golf 3 (motorri viti 97) , 4 dyr ,hidraulik , I regjistrum RKS deri 25.03.2015 . Ngjendje shum tmir , i rujshem si mrena edhe jasht . I garantum per dokumenta nuk osht hipotek . Per ma shum : 044 132 281 . Qmimi : 750.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim