Banesa 81m

Shitet nga: adem 20 Tet 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Gjilan
Shitet banesa 81metra katror banesa posedon uje rryme kanalizim. Banesa ka d'y dhoma gjumi sallon kuzhine banjo dhe ballkon banesa gjendet ne katin e 6 rruga ésat berisha Tek postae ré vala qmimi 700€ m katror -idiskutushem
Per informata me te hollsishme lajmrohuni.ne 044684539
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim