Banesa ne katin e pare me 89.6 metra tek ALBANICA

Shitet nga: albanica 30 Pri 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR   58 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Gjilan
Banesa ka 89.6 metra
Banesa permban sallonin me kuzhine, dy dhoma te fjetjes, banjo wc, wc, koridor dhe ballkon.
Banesa gjendet ne ndertesen e dyte ne mes dy ndertesave.

Kati i pare.

Qmimi 650 euro metra.

Totali 58.240 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim