D&D Real Estate Banese prej 85 m2 Afer Tregut te..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: D&D Real Estate 01 Nën 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Gjilan
Përshkrim i sendit
Banes ne shitje. Afer TREGUT TE GJELBERT
Nr.Rendor:041
Te dhenat:Banesa gjendet ne katin e Dyt te banimit me 85 m2
Banesa ka dhome te dites me kuzhin,2 dhoma te gjumit,1 banjo dhe ballkon.
Lokacioni: Te tregu i Gjelbert i qytetit
Cmimi:me marrveshje

Shitet nga Agjencioni D&D
Kontakti:049-255-500 ose Vibe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim