zenit invest perseri ne ndertim

Shitet nga: zenit invest 22 Tet 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 124 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, Bodrum
Komuna: Gjilan
Zenit invest vazhdon me ndertim kualitet cilsi dhe tė projektur sipas standartev zvicėran , ejani na vizitoni dhe binduni .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim