Aparat per me rru dhe per flokt

Shitet nga: Prizren 23 Mar 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Aparat per me rru edhe per flokt 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim