Bej heqjen e ICLOUD

Shitet nga: iphone 15 Shk 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Bej hecjen e ICLOUD dhe me pas mund ta perdorni telefonin tuaj si te ishte i ri Ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim