Iphone 4

Shitet nga: Bajram 25 Shk 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Shes Iphone 4 te zi te ri me Wi-fi dhe me krejt programet per ma lire mos thirrin çmimi 100 €

Contact - Viber (+38649317726)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim