Iphone 4s i zi

Shitet nga: Rinor 26 Shk 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prizren
Shes iphon 4s i zi full unlock ngjendje perfekte mrapa o pak i thym pjesen e poshtme ka ardh prej zvicres me kuti dhe me liber qmimi fundit 125 malir ska ku e qon urgjentttt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim