nokia 6210 dhe 6310

Shitet nga: nokia 04 Sht 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhuesi: Nokia
Modeli: 6310
telefonat punojn super
6210 -80€
6310-100€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim