Panasonic

Shitet nga: Liridon 13 Shk 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Panasonic i vjeter dhe i rrall..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim