Samsung galaxy s3 neo

Shitet nga: arben 14 Pri 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prizren
Samsung galaxy s3 neo esht shum i ruajtur shum pak i perdorur me version te s4 kamer para dhe mrapa..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim