Samsung galaxy s3mini

Shitet nga: samsung galaxy s3mini 24 Shk 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 EUR

Komuna: Prizren
shes samsung galaxy s3 mini ne gjendje shum te rregullt posedon kamer para dhe mbrapa esht shum pak i perdorur ka memorje 4.5 gb android 4.1.1 wifi facebok,mesenger,viber etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim