iPhone 4s

Shitet nga: Bleduard Krasniqi 22 Pri 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prizren
Shes iPhone 4S Full Unlock, 13BG i ardhur nga Zvicrra.

Telefoni eshte ne gjendje perfekte dhe eshte shum i ruajtur. Telefoni e ka ngjyren e zez mirepo mbulojat i ka te bardha per me mbrojt telefonin.
Per gjdo informacion shtes mund te kontaktoni ne +38649809582 (Whatssapp dhe Viber).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim