Jap objektin me qera me siperfaqe600m2

Shitet nga: Blerim Susuri 13 Pri 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 600 m2
Komuna: Prizren
Jap OBJEKTIN me Qera me 600m2.
Objekti eshte i përferuar per
-Sallë Darsmave
-Discotek dhe
-Muzik Live
Objekti gjendet ne magjistralen Prizren-Suharek ne km e 4 Perball Hotel "OK"
Objekti eshte i gatshem per ketë lëmi qysh nga ky moment.
Eshte i kompletuar komplet me INVENTAR mungon veq stafi për pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim