LESHOHET ME QERA BANESA AFER PARKUT TE QYTETIT

Shitet nga: myzafer arifi 08 Pri 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 113 m2
Komuna: Prizren
BANESA LESHOHET ME QERA ME GJITH GARAZHEN DHE PODRUMIN
KA 4 DHOMA
BANESA GJENDET NE KATIN E PARE
NXEMJE QENDRORE
RRYM DHE UJE 24 ORE
DRITARET ME SHIKIM NGA PARKU I QYTETIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim