Audin A4 1.8 Benzin -95

Shitet nga: Ruzhdi MEKANI 13 Sht 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shes Audin A4 1.8 Benzin, vetura është në gjendje të rregullt, është e regjistruar me targa të Kosovës.
Të interesuarit mund të lajmërohen në nr e tel: 044 - 243 226, si dhe në e-mail adresen e dhënë, ose mund të na gjeni në lokacionin Drenoc - Rahovec.
Pronari Hajredin Zyberaj, çmimi me marrëveshje ?.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim