Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 485
Aixam , 111
Alfa Romeo , 1698
Alpina , 170
Artega , 102
Audi , 24068
BAIC , 12
Bentley , 40
BMW , 18595
Brilliance , 17
Bugatti , 22
Buick , 27
Cadillac , 115
Chevrolet , 822
Chrysler , 625
Citroën , 7422
Corvette , 20
Dacia , 271
Daewoo , 322
Daihatsu , 154
DeTomaso , 6
Dodge , 184
Ferrari , 21
Fiat , 9036
Ford , 9944
GMC , 61
Great Wall , 25
Grecav , 10
Honda , 430
Hummer , 40
Hyundai , 1674
Infiniti , 40
Isuzu , 124
Jaguar , 336
Jeep , 1162
Kia , 1132
KTM , 13
Lada , 186
Lancia , 275
Land Rover , 1657
Landwind , 2
Lexus , 31
Lifan , 1
Ligier , 3
Lincoln , 54
Lotus , 9
Maserati , 30
Maybach , 8
Mazda , 1116
Mercedes-Benz , 38538
MG , 55
MINI , 707
Mitsubishi , 1440
Morgan , 6
Nissan , 2451
NSU , 9
Oldsmobile , 10
Opel , 35981
Peugeot , 11412
Piaggio , 31
Plymouth , 8
Pontiac , 27
Porsche , 289
Proton , 17
Renault , 12964
Rover , 423
Saab , 171
Seat , 3373
Škoda , 2811
Smart , 868
Spyker , 2
Ssangyong , 186
Subaru , 85
Suzuki , 738
Talbot , 6
Tata , 66
Tesla , 15
Toyota , 1458
Trabant , 8
Triumph , 1
TVR , 36
UAZ , 16
VW Volkswagen , 110738
Volvo , 1297
Wartburg , 11
Wiesmann , 16
Yugo , 132
Zastava , 145

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 01:34
Linku:
Vetura , Therandë

Citroen Berlingo 1.6 HDI 92 hk

2 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Sht 20:14
Linku:
Vetura , Prishtinë

Opel Insignia 2011 ECO flex green, COSMO Full, 215.541km.

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20
Linku:
Vetura , Gjilan

GOLF 7 2.0 TDI “DSG-AUTOMATIC”

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:56
Linku:
Vetura , Prishtinë

Sprinter

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 00:06
Linku:
Vetura , Ferizaj

Shitet Audia a4 2.7

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar

Sot 12:28 Shitorja Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Sot 12:28 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 12:28 Shitorja Vetura , Drenas

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

12 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online
Sot 12:27 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online
Sot 12:27 Vetura , Prishtinë

shitet Mercedes E clase 320

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 12:27 Shitorja Vetura , Kaçanik

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online
Sot 12:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Sot 12:24 Shitorja Vetura , Prizren

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

9 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Sot 12:19 Vetura , Prishtinë

GOLF 5 1.9 TDI KLIM RKS 2007

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:17 Vetura , Gjakovë

SHARAN TDI 2000 RKS 1.9 disell

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 12:15 Vetura , Skenderaj

Shitet-Ndrrohet Peugeot 206 rks 1 vit

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:06 Vetura , Prishtinë

Mercedes Ml 420cdi AMG edition

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:04 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 8 2.0 TDI LIFE / DSG / 2020 / ME DOGAN

24 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:04 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 190ps QUATTRO / AUTOMATIK / FULL MATRIX

18 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:58 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI FACE LIFT VITI 2009

4 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:57 Vetura , Prishtinë

Reno Clio RKS 10 muaj

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:50 Vetura , Mitrovicë

Golf 6 Automatik 2.0 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:41 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2015

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:34 Vetura , Prishtinë

shes Opel Vectra B 2.0 Dizell Rks

1 690 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:34 Vetura , Prizren

Fellne per Alfa Romeo

140 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:11 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shite Q7 viti 2015 me 7 ulse RKS

55 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

Fiat 500L 1.3 Disel Viti 2014 Automatik Full Extra Me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

Kia Sportage 2.0 Disel 4x4 Viti 2006 + 383 44 838 848 + 3

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

Jeep Cherokee 2.5D OFF ROAD Rks 7 Muj + 383 44 838 848 + 3

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

Toyota Auris 2.0 D4d Disel Viti 2008 Rks

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

Opel Corsa 1.3 Cdti Viti 2014 Me Dogan Veq 6999€ + 383 44 8

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

Citroen C4 1.6 Hdi Picasso Automatik Viti 2018 Me Dogan +

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW PASAT 3C Automatik DSG 2.0 HIGHLINE MODEL 2007 REGJISTRIM

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 2.0 Tdi Automatik Viti 2016 Me Dogan + 383 44 83

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 2.0 Tdi Automatik Viti 2016 Me Dogan + 383 44 83

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 2.0 Tdi Automatik Viti 2014 Me Dogan + 383 44 83

10 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 1.6 Tdi Automatik Viti 2016 Me Dogan + 383 44 838

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

Jaguar XJ 3.0D Facelift Viti 2013 Full Extra

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A8 3.0 Tdi Viti 2011 Rks 10 Muj + 383 44 838 848 + 38

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

Opel Mokka 1.7 Cdti Viti 2015 Automatik Me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

Hyundai Ix35 2.0Crdi Viti 2014 Automatik Me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Golf VI 1.4B Viti 2011 Rks

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A3 2.0Tdi Quattro Viti 2014 Me Dogan + 383 44 838 848

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw 520D D M-Pacet Viti 2013 Full Me Dogan + 383 44 838 84

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW X1 23 D VITI 2012 AUTOMATIK ME DOGAN + 383 44 838 848

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw 520 D Viti 2011 Full Rks 8 Muj + 383 44 838 848 + 383

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW X3 3.0D XDRIVE AUTOMATIK VITI 2013 ME DOGAN + 383 44 83

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Golf 7.5 1.6 Tdi Viti 2018 Me Dogan + 383 44 838 848 +

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A3 1.6Tdi DSG Viti 2016 Me Dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw X3 2.0D Automatik Viti 2010 Rks + 383 44 838 848 + 38

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Seat Leon FR 2.0 Tdi Automatik Viti 2016 Me Dogan + 383 44

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw X6 3.0 D Viti 2012 Facelift Full

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi Q5 2.0 Tdi 3xSline DSG Viti 2017 Me Dogan + 383 44 83

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi Q5 4.0 Tdi Automatik Viti 2018 Me Dogan + 383 44 838

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw X6 3.0 D Viti 2012 Facelift Full

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione