Iphon 4 16 gig i bardhe i rujtu

Shitet nga: kadri 16 Pri 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
shes telefoni iphon 4 i bardhe 16 giga full onlloc dhe shume i ruajtur i ardhur nga zvicerra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim