iPhone 3gs 32 giga

Shitet nga: Iphon 30 Mar 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shes iphon 3gs 32 giga full unlok pa gritha.

Iphon esht ne gjendje te rregullë dhe duket si Iphon 4 per arsyje qe ka sene dokoruse siq shifet edhe ne foto.

Iphoni i ka te Instaluara programet e Nevojshme si p.sh FB - Viber - Instagram etj.

Mund te kontaktoni edhe ne Viber +37744667467
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim