Audi A4 2.7 dizel -08

Shitet nga: Agron 23 Pri 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes Veturen Audi A4 2008,2.7Diesel,ngjyre te zez:Senzor parkimi,Tiptronik,navigacion,dritat me Led bixenon,ulset likur gold color dhe me ngrohje,shanzer me 6cd,e importuar nga gjermania,pronari i 1 ne ks, regjistrim deri ne korrik
Goma te reja te dimrit gjitheashtu dhe 4 goma te reja te veres Danlopp..dhe shum sene tjera extra...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim