Benz 220 urgjent -97

Shitet nga: Privat 12 Shk 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Posedon.motorin e ka 220,dizell,nxemje karrika ilkur. Krem,ne gje dhe shum te mir rigjistrim deri,16,08.2015....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim