MERCEDES 190 2.5 DIZEL -86

Shitet nga: mercedes 05 Shk 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Vushtrri
MERCEDES 190 2.5 DIZEL .................
REGJISTIM 9 MUAJ ..............
PUNON SHUM MIR DHE NE GJENDJE TE MIR .................
GOMA TE MIRA .........
NR TEL 044773330
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim