Mercedes c220 2003 -03

Shitet nga: Blerim 18 Shk 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Mercedes c220 2003
rexhistrim deri me 03.06.2015
manual 6 shpejtesi
klimatronik
ulse me nxemje
komanda ne timon
drita xenon
radio shum te mir
ngjendje shum tmir
Nr. 044-882-751 viber +37744882751
Qmimi me marrveshje dhe ndrrim i mundshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim