Opel Astra 2.0 Diesel 1998 Rks, Klim, AirBag etj..

Shitet nga: Ardian 01 Krr 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Vushtrri
Shitet vetura Opel Astra 2.0 diesel Karavan viti i prodhimit 1998.

Vetura eshte shum e ruajtur dhe shum ne gjendje te mire si ne motorr po ashtu edhe ne trap.

Posedon Klim, Mbyllje qendrore, Abs, Airbag , Hidraulik, Muzik me Cd etj.

Eshte ne emrin tim personal dhe nuk eshte ne hipotek.

Rexhistrim 1 vit te plot deri me 02.06.2016

Pres bleres serioz dhe ne numer te telefonit mund te kontaktoni edhe me Viber +386 49 383 616audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim