U SHIT FLM MERRIJEP

Shitet nga: artan 19 Shk 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   1 550 EUR

Komuna: Vushtrri
shes golf 2 1.6 dizell viti 1991 i rigjistrum edhe (9) muj branika te gjan osht ne xhedje teknike dhe opotike shum te mir osht shum i pasert si brenda ashtu edhe jasht me ni fjal osht tip top me 4 guma te reja M+S me muzik shum te mir boj edhe drrim nese me konvenon pres blers serjoz ju mir presum 044 272 271
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim