VW Golf 3 1.9 turbo dizel -93

Shitet nga: golf 02 Maj 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Vushtrri
shes golf 3 1.9 turbo dizell eshte ne gjendje shum te mir teknike dhe optike ka regjistrim deri muajin e 12 ka fellne airbeg eshte centrall hidraulik etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim