VW Jetta dizel -91

Shitet nga: Shaipi 16 Pri 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Vushtrri
Vetura osht ne gjendje te rregull evregjistruar
Rks edhe 10 muj osht fabrikisht Dizel 1.6
Vetura ka 4 gomat e reja dhe osht ne emer timin
Dhe perkthimi mun te behet meniher
Tel 044161688
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim