VW Touran 2.0 DSG FULL OPSION

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Sejdi 26 Shk 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes wv touran 2.0 dsg ne gjendje shum te mir fizike si dhe optike vetura posedon:
Pulla ne timon tresh,kariga me nxemje,klima Tronik,navigatorin e madh,shanzher cd 6 copa,gjamat e erret fabrikisht etj..... Per ma shum na kontakto ne numrin +37744888488
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim