Vw Golf 4 tdi-i thjesht, ne gjendje te shkelqyes..

Shitet nga: Florim 07 Mar 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Komuna: Vushtrri
shes golf 4 tdi i thjesht,regjistrim deri me 11.09.2015,ngj.e zeze,viti i prodhimit dhjetor 1999 kater dyer,centrall me dirigjim, 2 qelsa,klimatronik ne funksion,bordkompjuter,espe automatike,karrikat e para me nxemje,kater gjamat dhe pasqyret me rrym,,e ka te ndrruar rripin dhomzor vajin dhe filterat,gjendja e punes esht e shkelqyshme.me nje fjal vetura nuk ka nevoj per asnje investim as ne trapa,karaseri ose motorr.vetura esht ne emer tonin dhe blersit i perkthehet menjeher.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim