15 Krr 11:48 Vetura , Gjilan

Kerkoj kombi me qera 1 muj

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 22:46 Vetura , Gjilan

mercedes vito 110 cdi veq me fal lir

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 08:24 Vetura , Gjilan

mercedes vito 110 cdi lir shitet

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Shk 00:10 Vetura , Gjilan

kuka dhe karrik per mercedes vito

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Shk 21:10 Vetura , Gjilan

shes karrika per mecedes vito

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Nën 15:16 Vetura , Gjilan

mercedes vito 110 cdi shum mlir shitet urgjent

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Tet 16:59 Vetura , Gjilan

Mercedes vito 110 cdi-98

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 12:04 Vetura , Gjilan

vito 2001 posa ardhur nga zvicrra

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Dhj 20:09 Vetura , Gjilan

Kombi mercedez vito

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Dhj 20:08 Vetura , Gjilan

kombi mercedez vito

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim