Gjilan | Makina | Vetura | Mercedes-Benz

A-Class , 163
B-Class , 54
C-Class , 296
CE-Class , 1
CL-Class , 9
CLA-Class , 4
CLC-Class , 2
CLK-Class , 7
CLS-Class , 23
E-Class , 277
G-Class , 1
GL-Class , 4
GLE-Class , 1
GLK-Class , 4
ML-Class , 106
R-Class , 4
S-Class , 28
SL-Class , 1
SLK-Class , 5
V-Class , 20
190 , 410
200 , 178
220 , 219
230 , 32
240 , 22
250 , 218
260 , 2
270 , 65
280 , 10
290 , 3
300 , 59
320 , 44
350 , 14
380 , 1
500 , 8
560 , 1
600 , 1
AMG GT , 2
AMG GT S , 3
MB 100 , 5
Vaneo , 15
Viano , 15

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:25 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:38 ,

Mercedes A clas

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:27 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:35 ,

Mercrdes Clk 200 Kompersor V.p1999 Pa Dogan

790 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:54 ,

Shes mercedesin avangarde e250turbo

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:47 ,

Mercedes 250 disell

2 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:12 ,

Shes mercedes ml 320cdi automatik tiptronik

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:33 ,

Mercedes E 200 disel

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:13 ,

Mercedes 190 gati 1vit rks Dizell

1 600 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 ,

mercedes E200

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:41 ,

MERCEDES VITO 2.2 CDI - AUTOMATIK/TIPTRONIK KLIM TEMPOMAT

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:58 ,

Mercedes Ml 320

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:48 ,

Mercedes ML 400

5 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:43 ,

MERCEDES ML 350 AMG FULL OPCION ME DOGAN

19 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:00 ,

Mercedes benz

37 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:23 ,

Mercedes CLA i doganuar Rks

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:42 ,

shitet

3 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:25 ,

Mercedes Benz E 2.2

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 00:33 ,

Mercedes E class 220 AMG Line

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Pri 22:30 ,

Mercedes S 320cdi pa dogan

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 22:20 ,

Mercedes Benz E 2.2 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 18:46 ,

Shitet Mercedes C 220 CDI Automatik 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 15:27 ,

Mercedes-Benz VITO - AUTOMATIK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 12:01 ,

Mercedes Benz E 200 Diesel Automatik

7 700 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Pri 21:19 ,

Shes veturen Mercedes Benz

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 17:34 ,

Mercedes 250

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 16:43 ,

Mercedes 220 cdi i ardhur nga jasht

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 16:30 ,

Mercedes c220 cdi pa dogan

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 16:30 ,

Mercedes E 320 cdi pa dogan

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 14:40 ,

Mercedes Benz E Class 2.2 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 13:38 ,

Shitet ose ndrroj

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 10:36 ,

Mercedes E 2.2

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 08:12 ,

Mercedes Benz E 250 Turbo Diesel

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Pri 21:33 ,

Mercedes E 220cdi pa dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 21:33 ,

Mercedes C 220 cdi pa dogan

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 21:33 ,

Mercedes C 200 cdi i ardhur nga jasht

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 21:12 ,

Mercedes

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 17:06 ,

Mercedes E 2.2

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Pri 16:06 ,

Mercedes

2 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 15:58 ,

Mercedes

2 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 15:36 ,

Mercedes Benz C 220, CDI, v. 2007, Automatic, nga Zvicra

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 09:09 ,

Mercedes 200 1989

1 650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Pri 07:21 ,

Mercedes Benz 308D

2 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 19:56 ,

Mercedes benz

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 02:07 ,

Mercedes E220

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 22:56 ,

Pjes per kerre mercedes e class

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 22:07 ,

Shes ndrroj mercedesin e250turbo avangarde

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Pri 21:17 ,

Mercedes E 300 4 matic w124.

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 19:03 ,

Mercedes 250 Dizell

2 850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione