Sot 23:09 Vetura , Klinë

Shite veturen tuaj ne Auto24��

8 080 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 23:09 Vetura , Klinë

AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 23:09 Vetura , Klinë

BLEJ VETUR M DHE PA OGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 23:08 Vetura , Klinë

Blejm veturat me (Defekt ose Aksident)��

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 23:08 Vetura , Klinë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET

2 222 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 23:08 Vetura , Klinë

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:08 Vetura , Klinë

SHITET AUDI A4 FULL NE FORME PERFEKTE

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:02 Vetura , Klinë

Shes veturen

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:43 Vetura , Klinë

Touran “Highline”2.0 TDI Perfekt 1 Bregasno

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:12 Vetura , Klinë

Passat 3C

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:26 Vetura , Klinë

Mercedes Evo 320 4Matic Avangard

11 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim