Gjërat më të kërkuara gjatë tetorit në MerrJep

Gjërat më të kërkuara gjatë tetorit në MerrJep

MerrJep është një nga faqet më të klikuara shqiptare, e cila numëron mbi 80.000 vizita mujore. Duke qenë se është tregu më i madh online në Kosovë, shumë përdorues zgjedhin të blejnë gjërat që ju nevojiten në këtë faqe.

Gjatë tetorit, industritë më interesin më të madhë kanë qenë bujqësia, industria ndërtimore, kafshët dhe fermat.

Telekomunikacioni

Nëse flasim për industrinë e telekomunikacionit, pjesët e ndërrimit të makinave kanë qenë më të kërkuarat në MerrJep.com. Sa i përket markave më të kërkuara në MerrJep gjatë muajit të kaluar, Volkswagen mbetet makina më e kërkuar në Kosovë. Kjo nuk vjen si befasi pasiqë kjo markë e makinave është mjaftë e popullarizuar në vendin tonë.

Për shkak se dimri po afron, kërkesa për goma të dimrit është rritur. Gjithashtu, edhe pajisjet të tjera dimërorë përcjellëse kanë shënuar rritje.

Patundëshmërite

Kur bëhet fjalë për vendbanimet dhe patundëshmëritë, Prishtina mbetet fokusi kryesor i vizitorëve të kësaj uebfaqe. Tetori njihet edhe si muaji i fillimit të studimeve, prandaj shumë studentë të cilët synojnë studimet në kryeqytet dhe tentojnë të gjejnë banim atje. Banesat mbeten më të kërkuarat nga vizitorët që kërkojnë të blejnë apo marrin me qera patundshmëri.

Perveq Prishtinës, edhe Fushë Kosova mbetet si një vend atraktiv për vizitorët e MerrJep. Kjo për shkak se ky qytet ndodhet mjaftë afër kryeqytetit dhe ofron çmime të lira, qasje të mirë dhe banesa më të reja.

Perveq kategorive të zakonshme, një interesim të veqantë kanë pasur edhe pajisjet sportive dhe ato muzikore. Kjo tregon se ka një interesim të rritur për aktivitetet rekreacionale.

Shikoni shpalljet më të fundit në merrjep.com.

Nëse dëshironi të postoni shpallje FALAS në MerrJep klikoni KËTU.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione