Lokal 135m² te ambasada e Zvicrrës

1 000 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Sot 10:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Ofrohet me QIRA banesa në Aktash te ExtremPizza 250 EUR
Banese me QIRA ne Pejton, te ambasada Norvegjeze 350 EUR
SHITET trualli 3 ari mbrapa "Bau Market" 55 000 EUR
Shitet garsonierja 40m² ne lagjen e Muhaxherëve 45 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Lokal 135m² te ambasada e Zvicrrës, ne katin perdhese, parking te rezervuar per 3 vetura. I pershtatshem per veprimtari te ndryshme.
Cmimi: 1000 euro/muaj plus shpenzimet.
Per me shume info na kontaktoni ne nr:
044 75 58 59 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesa me qira në rrugën B, te "Royall Mall| 450 EUR
Shitet banesa ne Ulpianë, afër Sh.f. "Hasan Prishtina" 85 000 EUR
Shitet banesa perdhese (me dokumente lokal) ne Ulpiane 165 000 EUR
Leshohet lokali 860m² me qira mbrapa rruges B 6 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione