Lokal - Zyre 35m2 me qira në Qendër.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 01:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet në Qendër në rr. Tringë Smajli afër “ MIQT PUB “.
Lokali ndodhet në katin përdhesë, ka 2 hapësira pune, 1 wc dhe 1 terasë.
Lokali posedon kondicioner dhe është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesi si: ordinancë, zyre administrative, avokaturë, auditim etj.


Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim