Lokal 22m2 me qira në Qendër.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Adresa: Qender - Aktash
Sipërfaqe: 22 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokali gjendet në Qendër - Aktash, rruga Agim Ramadani afër Extreme Pizzes.
Lokali ndodhet në katin e 1-rë, ka 1 Hapsirë Pune dhe 1 WC. Lokali ndodhet në një lokacion shumë të frekuentuar dhe është i përshtatshëm për veprimtari të ndrysme biznesi si: Fotokopje, rrobaqepës, zyre, ordinancë etj.

ID e shpalljes: 40178

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/189-189

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim