Lokal - Zyre 140m2 me qira në Dragodan - Arbëri.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Adresa: Dragodan - Arberi
Sipërfaqe: 140 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokali gjendet në Dragodan afër “Rockuzinës” dhe fitnesit “CrossFit”.
Lokali ndodhet në katin përdhesë dhe është i pa lëshuar më parë. Lokali gjithashtu ka lartësi të mjaftueshme që sipas kërkesës mund të bëhet dupleks duke ju shtuar 80m2.
Lokali ka ndricim natyral, ndodhet në një lokacion shumë të qetë dhe është i përshtatshëm për veprimatri të ndryshme biznesi si: zyre, ordinance, programim etj.

ID e shpalljes: 40107

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim