Zyre 80m2 me qira në Qendër.

600 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 23:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 60m2 në shitje B. I Diellit, te Qendra Treg 90 000 EUR
Banesë 80m2 me qira te Rruga C. 400 EUR
Banesë 75.2m2 në shitje te Mati 1. 59 000 EUR
Lokal 135m2 me qira në Emshir - Kalabri. 600 EUR
From
Store
Adresa
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Zyrja gjendet mbrapa sheshit “Zahir Pajaziti”. Zyrja ndodhet në katin përdhesë e cila ka 3 njësi pune, 1 banjo dhe 1 kuzhinë(mund të shfrytëzohet si njësi pune), nxemje qendrore me termokos si dhe terrasë të madhe. Zyrja gjendet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe ka parking të mjaftueshëm.

ID e shpalljes: 20188

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate

Agjensioni PRO REAL ESTATE

Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea.
044888444
info@pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
045688588
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Truall 2.5 Hektar në shitje në Bërnicë të Epërme. -
Lokal 42m2 me qira në Qendër. 550 EUR
Truall 17.16 Ari në shitje në Qagllavicë. 13 000 EUR
Truall 34 Ari në shitje në Dragodan - Arberi. 6 800 EUR
Në fillim