Zyre me Qira ne Kalabri - Kat Perdhes me Termokos

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni Prishtina City 13 Pri 01:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Prishtina City
Lokal 550 M2 me Qira ne Rrugen C 1 500 EUR
Lokal 120 M2 ne Rrugen B me Termokos 600 EUR
Shitet Lokali 100 M2 ne Bregun e Diellit 160 000 EUR
Shiten Shtepiat nga 125 m2 deri 370 m2 ne Arberi 0 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Banes me Qira ne Kalabri - Kodi 1723

Lokacioni: Afer Gjelltores Nazi

Siperfaqe: 82 M2

Kati Perdhes

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Koridor
- Shpajz
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Termokos
- Mirembatje te Hymjes
- Uj 24 H

- Banesa Eshte e Pershtatshme dhe per Zyre

Çmimi €300

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Agjensioni Prishtina City
Agjencioni Prishtina City është portal i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Prishtin Tregoje në hartë
044 302 000
https://www.prishtina-city.com
Agjensioni Prishtina City
  Online
044 302 000
Leaflet
Agjensioni Prishtina City
OERT - Banes me Qira te Parku i Qytetit - 130 EURO 130 EUR
Banes me Qira ne Rrugen B te Maxi 24 H 250 EUR
Shitet Banesa Moderne ne Fush Kosov -Flet Posedues 40 500 EUR
Banes Komode me Qira ne Qender te Extrem Pizza 260 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione