Publikuar: Mar 07 2020 01:46

Pluhur ekstrakti i venave të bletëve

Publikuar: Mar 07 01:46
Shikime: 2
Po shes venom bletësh nga viti 2019.
Helmi është i një cilësie të shkëlqyeshme (me një përqindje të lartë të melitinës) dhe ka analiza laboratorike.
Për të gjitha informacionet e tjera telefononi: +381 (0) 600 / 781-138 (Viber, Whatsapp)
Uebfaqja: www. pcelinjaktijana. rs
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione